Čeština pro BMW MK3 / MK4 monochrom

Pro vozy BMW od roku 2000
Pro vozy:


E46 - řada 3
E53 - řada X5
E83 - řada X3
E85 - řada Z4

Informace: je označení navigační jednotky. Systémy MK od sebe rozeznáte podle tvaru mechaniky navigace, která se v zavazadlovém prostoru. A podle čísla v položce "nastavení".
 
MK3 poznáte podle zaobleného jednoho rohu tlačítka "EJECT". Dále pak na monitoru, když vstoupíte do nastavení, tak v pravém horním rohu se Vám zobrazí SW 3-1/xx, kdy číslo 3 označuje systém MK3, číslo za pomlčkou označuje barevnou verzi a číslo za lomítkem verzi softwaru. MK3 byl do vozidel montován v letech 2001-2003 s malou monochromatickou obrazovkou, s barevnou obrazovkou s poměrem stran 4:3 a 16:9. Navigační mechanika přehrává mapové CD.
 
MK4 poznáte podle zaobleného jednoho rohu tlačítka "EJECT" a podle nápisu DVD. Dále pak na monitoru, když vstoupíte do nastavení, tak v pravém horním rohu se Vám zobrazí SW 4-1/xx, kdy číslo 4 označuje systém MK4, číslo za pomlčkou označuje barevnou verzi a číslo za lomítkem verzi softwaru. MK4 byl do vozidel montován v letech 2004-2007 s malou monochromatickou obrazovkou a s barevnou obrazovkou s poměrem stran 16:9. Navigační mechanika přehrává mapové CD a DVD.
Přeloženo: - menu 
- hlasová navigace
Záruka: Záruka na multimedální systém v délce 24 měsíců. V případě přehrání do originálu, opětovná instalace zdarma. Instalace po celé ČR.
Doba instalace:

Doba instalace je cca 15 min.
Přehráváme verze jak pro velkou barevnou obrazovku 16:9, 4:3, tak i pro malou monochromatickou obrazovku.

 

 

Poptat instalaci Chcete znát cenu? Kontaktujte nás
Poptávka instalace
BMW