Čeština Range Rover MK3/4

Čeština pro vozy Range Rover
Pro vozy:

Range Rover 2003 - 2006

Informace:
Je označení navigační jednotky. Systémy MK od sebe rozeznáte podle tvaru mechaniky navigace, která se v zavazadlovém prostoru. A podle čísla v položce "nastavení".
 
MK3 poznáte podle zaobleného jednoho rohu tlačítka "EJECT". Dále pak na monitoru, když vstoupíte do nastavení, tak v pravém horním rohu se Vám zobrazí SW 3-1/xx, kdy číslo 3 označuje systém MK3, číslo za pomlčkou označuje barevnou verzi a číslo za lomítkem verzi softwaru. MK3 byl do vozidel montován s barevnou obrazovkou s poměrem stran 16:9. Navigační mechanika přehrává mapové CD.
MK4 poznáte podle zaobleného jednoho rohu tlačítka "EJECT" a podle nápisu DVD. Dále pak na monitoru, když vstoupíte do nastavení, tak v pravém horním rohu se Vám zobrazí SW 4-1/xx, kdy číslo 4 označuje systém MK4, číslo za pomlčkou označuje barevnou verzi a číslo za lomítkem verzi softwaru. MK4 byl do vozidel montován s barevnou obrazovkou s poměrem stran 16:9. Navigační mechanika přehrává mapové CD a DVD.
 
Přeloženo: - menu
- celý palubní počítač
- hlasová navigace
Záruka: Záruka na multimedální systém v délce 24 měsíců. V případě přehrání do originálu, opětovná instalace zdarma. Instalace po celé ČR.
Doba instalace: 15 min.
Poptat instalaci Chcete znát cenu? Kontaktujte nás
Poptávka instalace
Land Rover